Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 1104 komentarze

Rozmaitości seniora Varsa

Vars - Doświadczony długim życiem na Zachodzie, widzę zza Atlantyku sprawy w Polsce i na świecie często inaczej niż wielu rodaków.

Amerykanka broni dumnej historii Wojska Polskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Posłanka US Congress - Marcy Kaptur - broniąc honoru polskich żołnierzy, poucza ignorantów o tragicznej i dumnej historii Polski.

Posłanka do US Congress - Marcy Kaptur - broniąc honoru polskich żołnierzy, poucza ignorantów w Kongresie USA o tragicznej i dumnej historii Polski. Podaje ona przykłady bohaterstwa i odwagi znanych jej osobiście polskich żołnierzy, na tle historii Wojska Polskiego ofiarnie sprzeciwiającego się wrogom wolności narodów i demokracji.

 
 
Marcy Kaptur Responds to OSU Pres. E. Gordon Gee's Disparaging Comments about the Polish Army
 
Jak widzimy, dumna ze swego polskiego pochodzenia Amerykanka, jak i patriotyczna Polonia, potrafią zrobić więcej dla Polski, niż rząd i dyplomaci MSZ mający interesy narodowe głęboko w... Vide tragedia pod Smoleńskiem -  tylko jeden z b. wielu bulwersujących przykładów. Pani Marcy Kaptur odważnie i ostro zareagowała na dyskredytującą polskiego żołnierza wypowiedź “ważnego” Amerykanina. Zrobiła to za darmo, świadomie i bez takiego obowiązku, narażając się tym samym niektórym Amerykanom. 
 
A przez Polaków wysoko opłacani karierowicze, mający psi obowiązek bronienia polskiej racji stanu, co zrobili i nadal robią?!  
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY