Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 1104 komentarze

Rozmaitości seniora Varsa

Vars - Doświadczony długim życiem na Zachodzie, widzę zza Atlantyku sprawy w Polsce i na świecie często inaczej niż wielu rodaków.

Amerykanka broni dumnej historii Wojska Polskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Posłanka US Congress - Marcy Kaptur - broniąc honoru polskich żołnierzy, poucza ignorantów o tragicznej i dumnej historii Polski.

Posłanka do US Congress - Marcy Kaptur - broniąc honoru polskich żołnierzy, poucza ignorantów w Kongresie USA o tragicznej i dumnej historii Polski. Podaje ona przykłady bohaterstwa i odwagi znanych jej osobiście polskich żołnierzy, na tle historii Wojska Polskiego ofiarnie sprzeciwiającego się wrogom wolności narodów i demokracji.

 
 
Marcy Kaptur Responds to OSU Pres. E. Gordon Gee's Disparaging Comments about the Polish Army
 
Jak widzimy, dumna ze swego polskiego pochodzenia Amerykanka, jak i patriotyczna Polonia, potrafią zrobić więcej dla Polski, niż rząd i dyplomaci MSZ mający interesy narodowe głęboko w... Vide tragedia pod Smoleńskiem -  tylko jeden z b. wielu bulwersujących przykładów. Pani Marcy Kaptur odważnie i ostro zareagowała na dyskredytującą polskiego żołnierza wypowiedź “ważnego” Amerykanina. Zrobiła to za darmo, świadomie i bez takiego obowiązku, narażając się tym samym niektórym Amerykanom. 
 
A przez Polaków wysoko opłacani karierowicze, mający psi obowiązek bronienia polskiej racji stanu, co zrobili i nadal robią?!  
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY